Kariera

Kariera NATURAL POLAND

Dlaczego warto z nami pracować:

Nasza firma rozwija się niezwykle dynamicznie. Dajemy możliwość kształcenia się i budowania własnej kariery zawodowej w międzynarodowych strukturach. Ustalamy potrzeby szkoleniowe naszego zespołu i na ich podstawie opracowujemy programy szkoleniowe odpowiadające poszczególnym typom stanowisk.

Naszym celem jest wspieranie Pracowników i Współpracowników w osobistym rozwoju zawodowym oraz wyszukiwanie nowych partnerów biznesowych.

O sukcesie Firmy w największym stopniu decydują nasi pracownicy. Od momentu powstania Natural Poland udało nam się zbudować zespół bardzo dobrze wykształconych i zaangażowanych pracowników. Nasi pracownicy pochodzą z Zambii, Pakistanu, Chin, Indii, Iraku, Ukrainy i Hiszpanii oraz Polski, posługują się płynnie językami: polskim, angielskim, arabskim, urdu, hindi, chińskim, ukraińskim, rosyjskim i hiszpańskim. Jesteśmy zmotywowanym, młodym zespołem.

Kreatywność i pasja – to nasze motto.

Organizując praktyki oraz staże umożliwiamy zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych studentom z całej Polski.

Dołączając do naszego zespołu każda osoba zyskuje możliwość realizacji własnych pomysłów oraz nietypowych projektów o zasięgu międzynarodowym.

Aktualne oferty pracy:

Przedstawiciel ds. Handlowych