Natural Poland

STRZELCZYK SP. Z O.O.

Zapraszamy do współpracy

Jakość na pierwszym miejscu

Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatu jakości, który potwierdza, że nasz system zarządzania jakością spełnia najwyższe międzynarodowe standardy zgodnie z ISO 9001:2015. Nasza firma stale dba o to, by jakość była priorytetem we wszystkich aspektach naszej działalności. Ten certyfikat jest dowodem naszej ciągłej dbałości o szczegóły i zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej klasy.

Znak Centrum Certyfikacji Jakości WAT dla Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej Bracia Strzelczyk Witold Strzelczyk)

Specjalizujemy się w handlu substancjami aktywnymi, surowcami chemicznymi oraz dodatkami funkcjonalnymi. Nasze produkty są wykorzystywane w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i kosmetycznym. Każdy surowiec, który dostarczamy naszym klientom, przechodzi rygorystyczne kontrole jakości, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność w każdym segmencie rynku, na którym działamy.

Zaufanie naszych klientów i uznanie na rynku jest dla nas priorytetem. Dziękujemy za wybór naszej firmy i zapewniamy, że u nas jakość idzie w parze z profesjonalizmem.

Natural Poland to polska firma, specjalizująca się w dystrybucji szerokiej gamy surowców dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego i farmaceutycznego. Znana z wysokiej jakości produktów, również tych innowacyjnych, Natural Poland ustanowiła się jako czołowy dystrybutor specjalistycznych surowców spożywczych, kosmetycznych i farmaceutycznych w Europie.

Historia

Założona w 1986 roku, Agencja nieruchomości Strzelczyk Sp. z o.o. (dawniej Bracia Strzelczyk Witold Strzelczyk) w Polsce rozszerzyła swoją działalność w 2014 roku, co stanowiło ważny punkt zwrotny. Ten strategiczny krok doprowadził do powstania Natural Poland, nowej marki zaangażowanej w globalny handel wysokiej jakości surowcami kosmetycznymi, spożywczymi i farmaceutycznymi. Od momentu powstania, Natural Poland, wspierane przez strategiczne partnerstwa z czołowymi producentami, stało się silnym graczem na rynku surowców.

Portfolio produktów

Jednym z kluczowych elementów portfolio produktów Natural Poland są naturalne oleje roślinne tłoczone na zimno, głównie pochodzące z Polski i Ukrainy.Oleje te spełniają rygorystyczne normy i standardy europejskie, gwarantując ich jakość i niezawodność. Jednak katalog firmy wykracza poza oleje i obejmuje różnorodną gamę surowców, w tym ekstrakty, maceraty, hydrolaty, glinki kosmetyczne, woski, roślinne komórki macierzyste, półprodukty kosmetyczne i wiele innych.

Działalność na arenie międzynarodowej:

Firma zbudowała silną pozycję na rynku globalnym, a jej produkty są dystrybuowane do ponad 20 krajów europejskich oraz poza Europę, m.in. do Chin, Korei i USA. W zgodzie z międzynarodową strategią biznesową, Natural Poland aktywnie uczestniczy w głównych targach, takich jak SIAL, Food Taipei, Food Expo w Hongkongu, Targi Fi Europe, prezentując swoje produkty i nawiązując kontakty z potencjalnymi partnerami.

 

Posiadając wielojęzyczną kadrę biegłą w języku angielskim, niemieckim, francuskim, polskim, ukraińskim, rosyjskim i chińskim, Natural Poland doskonale radzi sobie z nawiązywaniem międzynarodowych kontaktów. Dla rynku chińskiego firma ma pracowników mówiących po mandaryńsku oraz dedykowanego przedstawiciela w Chinach. Ta różnorodna kadra pozwala firmie na płynne prowadzenie transakcji biznesowych i budowanie trwałych relacji z partnerami na całym świecie.

Gwarancja jakości

Natural Poland przywiązuje ogromną wagę do utrzymania wysokiej jakości i zgodności z normami branżowymi. Firma aktywnie realizuje to zobowiązanie, osobiście odwiedzając plantacje i zakłady produkcyjne, z którymi współpracuje, gwarantując, że wszystkie procesy spełniają ich rygorystyczne standardy. Takie podejście gwarantuje, że do ich łańcucha dostaw trafiają tylko najlepsze surowce.

Podkreślając swoje zaangażowanie w jakość, Natural Poland współpracuje wyłącznie z dokładnie sprawdzonymi dostawcami. Ponadto wszystkie oferowane surowce posiadają niezbędne certyfikaty, co świadczy o nieustannej dążności firmy do niezawodności i bezpieczeństwa swoich produktów.

Badania i rozwój:

Natural Poland koncentruje się na innowacjach i rozwoju produktów, nieustannie dążąc do włączenia najnowocześniejszych produktów do swojej oferty.

Firma zawsze jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w zakresie surowców dla żywności i kosmetyków. Jeśli jakiś surowiec nie jest dostępny w ich aktualnej ofercie, zespół przeprowadza dokładne globalne poszukiwania, aby go zdobyć. Takie proaktywne podejście gwarantuje, że Natural Poland ma dostęp do innowacyjnych produktów, utrzymując swoją pozycję na czele branży.