Zapraszamy na nasze stoisko na Food Expo w Hongkongu

TARGI FOOD EXPO

Data aktualizacji: 12 września, 2023

Mamy zaszczyt poinformować, że Natural Poland weźmie udział w tegorocznych targach Food Expo w Hongkongu jako wystawca. Targi odbędą się w dniach 17-21 sierpnia 2023 r. i są uważane za jedno z najważniejszych wydarzeń w branży spożywczej w Azji.

Targi Food Expo to miejsce, gdzie producenci, dystrybutorzy, importerzy, eksporterzy oraz klienci z całego świata spotykają się, by poznać najnowsze trendy i innowacje w branży spożywczej. W trakcie pięciodniowej imprezy będą prezentowane nowości, jak również szeroka oferta produktów z różnych kategorii, takich jak żywność i napoje, przyprawy, wyroby cukiernicze i wiele innych.

Firma Natural Poland będzie tam reprezentowana przez swoich ekspertów, którzy zaprezentują naszą ofertę produktową, w tym surowce do produkcji spożywczej, oleje spożywcze, aromaty, ekstrakty roślinne i inne produkty naturalne. Będziemy także otwarci na rozmowy z przedstawicielami firm, którzy są zainteresowani podjęciem współpracy z naszą firmą.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów Food Expo w Hongkongu w dniach 17-21 sierpnia. To będzie doskonała okazja, aby spotkać się z nami, poznać naszą ofertę produktową i dowiedzieć się więcej o naszej firmie.

Food Expo Hongkong